Σε μια σημαντική χειρονομία προέβη ο πρώην δήμαρχος Π. Φαλήρου και νυν βουλευτής, Διονύσης Χατζηδάκης. Πληροφορηθείς ότι μία αθλήτρια και ένας αθλητής του στίβου του Α.Ο.Π.Φ επρόκειτο ή πρόκειται να μετάσχουν σε διεθνή...
Σε μια σημαντική χειρονομία προέβη ο πρώην δήμαρχος Π. Φαλήρου και νυν βουλευτής, Διονύσης Χατζηδάκης. Πληροφορηθείς ότι μία αθλήτρια και ένας αθλητής του στίβου του Α.Ο.Π.Φ επρόκειτο ή πρόκειται να μετάσχουν σε διεθνή...