Το Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2014, παρουσία αθλητών, παραγόντων και γονέων των Ακαδημιών Υδατοσφαίρισης του ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ, πραγματοποιήθηκε η ετήσια κοπή πίτας της ομάδας, στο Ρέστειο Κολυμβητήριο.
Κοπή πίτας 2014 Ακαδημιών υδατοσφαίρισης ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
![](https://aopf.gr/wp-content/uploads/2016/05/cropped-logo.png)
Το Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2014, παρουσία αθλητών, παραγόντων και γονέων των Ακαδημιών Υδατοσφαίρισης του ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ, πραγματοποιήθηκε η ετήσια κοπή πίτας της ομάδας, στο Ρέστειο Κολυμβητήριο.