Με τελικό απολογισμό 3 νίκες και 1 ισοπαλία, η ομάδα υδατοσφαίρισης των μίνι παίδων (Κ13) του ΑΟΠΦ εξασφάλισε την πρόκριση της στη επόμενη φάση του Πανελληνίου πρωταθλήματος.
Πανελλήνιο πρωτάθλημα Μίνι Παίδων Κ13 2023 Α’ ΦΑΣΗ
![](https://aopf.gr/wp-content/uploads/2020/11/polo-aopf-990x660.jpg)
Με τελικό απολογισμό 3 νίκες και 1 ισοπαλία, η ομάδα υδατοσφαίρισης των μίνι παίδων (Κ13) του ΑΟΠΦ εξασφάλισε την πρόκριση της στη επόμενη φάση του Πανελληνίου πρωταθλήματος.