Σε μια σημαντική χειρονομία προέβη ο πρώην δήμαρχος Π. Φαλήρου και νυν βουλευτής, Διονύσης Χατζηδάκης. Πληροφορηθείς ότι μία αθλήτρια και ένας αθλητής του στίβου του Α.Ο.Π.Φ επρόκειτο ή πρόκειται να μετάσχουν σε διεθνή πρωταθλήματα, κατέθεσε δύο χιλιάδες (2.000) για να...
Layout A (one post)
Layout A1
Layout A1 (slider)
Layout A2
Σε μια σημαντική χειρονομία προέβη ο πρώην δήμαρχος Π. Φαλήρου και νυν βουλευτής, Διονύσης Χατζηδάκης. Πληροφορηθείς ότι μία αθλήτρια και ένας αθλητής του στίβου του Α.Ο.Π.Φ επρόκειτο ή πρόκειται να μετάσχουν σε διεθνή...
Απολύτως θετικό δείγμα για το μέλλον και την αγωνιστική συμπεριφορά της σε μεγάλους αγώνες αποτέλεσε η πρώτη συμμετοχή της 16χρονης, Αλεξάνδρας Τσερνόβα (2008) σε διεθνή διοργάνωση. Κατέλαβε την 15η θέση, στις 30, στην σφυροβολία, στο Ευρωπαϊκό...
Ο ΑΟΠΦ, με μια σημαντική μεταγραφική του κίνηση απέκτησε την έμπειρη και ικανή αθλήτρια Κοντογιώργου Μαρία και ενισχύει την frontline της ομάδας για την επόμενη αγωνιστική περίοδο 2024-25. Η Κοντογιώργου αγωνίζεται στη θέση 5 με σημαντική...
Layout A2 (combined with B)
Σε μια σημαντική χειρονομία προέβη ο πρώην δήμαρχος Π. Φαλήρου και νυν βουλευτής, Διονύσης Χατζηδάκης. Πληροφορηθείς ότι μία αθλήτρια και ένας αθλητής του στίβου του Α.Ο.Π.Φ επρόκειτο ή πρόκειται να μετάσχουν σε διεθνή...
Απολύτως θετικό δείγμα για το μέλλον και την αγωνιστική συμπεριφορά της σε μεγάλους αγώνες αποτέλεσε η πρώτη συμμετοχή της 16χρονης, Αλεξάνδρας Τσερνόβα (2008) σε διεθνή...
Ο ΑΟΠΦ, με μια σημαντική μεταγραφική του κίνηση απέκτησε την έμπειρη και ικανή αθλήτρια Κοντογιώργου Μαρία και ενισχύει την frontline της ομάδας για την επόμενη...
Η Έλενα Σιδηροπούλου, ξεκίνησε το μπάσκετ στον Πρωτέα Βούλας. 10 χρόνια μετά ξεκίνησε το ταξίδι της σε άλλες ομάδες: Ελευθερία Μοσχάτου, Α.Ο Τρίτων, Αμύντα με τελευταίο...
Με δύο τρόπους μπορεί να ερμηνευθεί και ν’ αξιολογηθεί η εμφάνιση των αθλητών και αθλητριών του Α.Ο.Π.Φ. στο πρωτάθλημα Ελλάδος (Νότιος όμιλος) της κατηγορίας...
Η Βάσια Παπαμαρκάκη, γεννημένη το 2001, έχει με τις Εθνικές Ομάδες, σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες. Αγωνίζεται επί σειρά ετών σε πολλές ομάδες της Α1 και στην...
Layout A3
Σε μια σημαντική χειρονομία προέβη ο πρώην δήμαρχος Π. Φαλήρου και νυν βουλευτής, Διονύσης Χατζηδάκης. Πληροφορηθείς ότι μία αθλήτρια και ένας αθλητής του στίβου του Α.Ο.Π.Φ επρόκειτο ή πρόκειται να μετάσχουν σε διεθνή...
Απολύτως θετικό δείγμα για το μέλλον και την αγωνιστική συμπεριφορά της σε μεγάλους αγώνες αποτέλεσε η πρώτη συμμετοχή της 16χρονης, Αλεξάνδρας Τσερνόβα (2008) σε διεθνή διοργάνωση. Κατέλαβε την 15η θέση, στις 30, στην σφυροβολία, στο Ευρωπαϊκό...
Ο ΑΟΠΦ, με μια σημαντική μεταγραφική του κίνηση απέκτησε την έμπειρη και ικανή αθλήτρια Κοντογιώργου Μαρία και ενισχύει την frontline της ομάδας για την επόμενη αγωνιστική περίοδο 2024-25. Η Κοντογιώργου αγωνίζεται στη θέση 5 με σημαντική...
Layout A (with pagination)
Σε μια σημαντική χειρονομία προέβη ο πρώην δήμαρχος Π. Φαλήρου και νυν βουλευτής, Διονύσης Χατζηδάκης. Πληροφορηθείς ότι μία αθλήτρια και ένας αθλητής του στίβου του Α.Ο.Π.Φ επρόκειτο ή πρόκειται να μετάσχουν σε διεθνή πρωταθλήματα, κατέθεσε δύο χιλιάδες (2.000) για να...
Απολύτως θετικό δείγμα για το μέλλον και την αγωνιστική συμπεριφορά της σε μεγάλους αγώνες αποτέλεσε η πρώτη συμμετοχή της 16χρονης, Αλεξάνδρας Τσερνόβα (2008) σε διεθνή διοργάνωση. Κατέλαβε την 15η θέση, στις 30, στην σφυροβολία, στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ18 (Παίδων – Κορασίδων)...
Ο ΑΟΠΦ, με μια σημαντική μεταγραφική του κίνηση απέκτησε την έμπειρη και ικανή αθλήτρια Κοντογιώργου Μαρία και ενισχύει την frontline της ομάδας για την επόμενη αγωνιστική περίοδο 2024-25. Η Κοντογιώργου αγωνίζεται στη θέση 5 με σημαντική αγωνιστική παρουσία σε προηγούμενες...
Η Έλενα Σιδηροπούλου, ξεκίνησε το μπάσκετ στον Πρωτέα Βούλας. 10 χρόνια μετά ξεκίνησε το ταξίδι της σε άλλες ομάδες: Ελευθερία Μοσχάτου, Α.Ο Τρίτων, Αμύντα με τελευταίο σταθμό την Τερψιθέα την προηγούμενη αγωνιστική χρονιά. ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑΣ: «Είμαι χαρούμενη για την...
Με δύο τρόπους μπορεί να ερμηνευθεί και ν’ αξιολογηθεί η εμφάνιση των αθλητών και αθλητριών του Α.Ο.Π.Φ. στο πρωτάθλημα Ελλάδος (Νότιος όμιλος) της κατηγορίας Κ16 (παμπαίδες – παγκορασίδες Α’), το οποίο διεξήχθη στην Χαλκίδα. Ο ένας είναι να κάνουμε «ψυχρά» την...