8 χρόνια μακριά από τις εθνικές κατηγορίες ήταν πολλά για τον ΑΟΠΦ, με την ομάδα μας να ετοιμάζεται για την μεγάλη επάνοδο στην Γ´ Εθνική!
Ελάτε να στηρίξετε την ομάδα του ΑΟΠΦ, του Αλέξη Παπαδάτου στο πολύ σημαντικό παιχνίδι με την Γλυφάδα τη Δευτέρα 8/4 στις 19:30 στο «Σοφία Μπεφόν» και μαζί να γιορτάσουμε την εξασφάλιση του πρωταθλήματος, δυο αγωνιστικές πριν το φινάλε.
8 χρόνια ήταν πολλά, Γ´ Εθνική ξανά!
![](https://aopf.gr/wp-content/uploads/2019/04/D6513C16-B5E4-452C-BB01-DEFD5CF86358.jpeg)