•Συνεργασία Α.Ο.Π.Φ. – το κατάστημα «ο Τζίτζιρας κι ο Μίτζιρας» προσφέρει έκπτωση 20%!
•Το κατάστημα «ο Τζίτζιρας κι ο Μίτζιρας» Οινοζυθεστιατόρειο, προσφέρει μαζί με τις μοναδικές γεύσεις και έκπτωση 20%, στους αθλητές-τριες μας, από Δευτέρα έως Παρασκευή (εκτός εορτών)! •Διεύθυνση Αλκυόνης 77, Παναγίτσα – Παλαιό Φάληρο (τηλέφωνο 2109851473 – www.tzitziras-mitziras.gr ).
•Ευχαριστούμε για τη μοναδική προσφορά!
•Συνεχίζουμε σε μια προσπάθεια να στηρίξουμε την οικονομική καθημερινότητα της μεγάλης οικογένειας του Α.Ο.Π.Φ.! •www.aopf.gr
![](https://aopf.gr/wp-content/uploads/2021/11/1αοπφ.jpg)
![](https://aopf.gr/wp-content/uploads/2021/11/2αοπφ.jpg)
![](https://aopf.gr/wp-content/uploads/2021/11/3αοπφ.jpg)
![](https://aopf.gr/wp-content/uploads/2021/11/4αοπφ.jpg)
![](https://aopf.gr/wp-content/uploads/2021/11/5αοπφ.jpg)
![](https://aopf.gr/wp-content/uploads/2021/11/6αοπφ.jpg)