Σε μια σημαντική χειρονομία προέβη ο πρώην δήμαρχος Π. Φαλήρου και νυν βουλευτής, Διονύσης Χατζηδάκης. Πληροφορηθείς ότι μία αθλήτρια και ένας αθλητής του στίβου του Α.Ο.Π.Φ επρόκειτο ή πρόκειται να μετάσχουν σε διεθνή πρωταθλήματα, κατέθεσε δύο χιλιάδες (2.000) για να...
Layout A
Απολύτως θετικό δείγμα για το μέλλον και την αγωνιστική συμπεριφορά της σε μεγάλους αγώνες αποτέλεσε η πρώτη συμμετοχή της 16χρονης, Αλεξάνδρας Τσερνόβα (2008) σε διεθνή διοργάνωση. Κατέλαβε την 15η θέση, στις 30, στην σφυροβολία, στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ18 (Παίδων – Κορασίδων)...
Layout A1
Layout A2
Σε μια σημαντική χειρονομία προέβη ο πρώην δήμαρχος Π. Φαλήρου και νυν βουλευτής, Διονύσης Χατζηδάκης. Πληροφορηθείς ότι μία αθλήτρια και ένας αθλητής του στίβου του Α.Ο.Π.Φ επρόκειτο ή πρόκειται να μετάσχουν σε διεθνή...
Απολύτως θετικό δείγμα για το μέλλον και την αγωνιστική συμπεριφορά της σε μεγάλους αγώνες αποτέλεσε η πρώτη συμμετοχή της 16χρονης, Αλεξάνδρας Τσερνόβα (2008) σε διεθνή διοργάνωση. Κατέλαβε την 15η θέση, στις 30, στην σφυροβολία, στο Ευρωπαϊκό...
Layout A3
Σε μια σημαντική χειρονομία προέβη ο πρώην δήμαρχος Π. Φαλήρου και νυν βουλευτής, Διονύσης Χατζηδάκης. Πληροφορηθείς ότι μία αθλήτρια και ένας αθλητής του στίβου του Α.Ο.Π.Φ επρόκειτο ή πρόκειται να μετάσχουν σε διεθνή...
Απολύτως θετικό δείγμα για το μέλλον και την αγωνιστική συμπεριφορά της σε μεγάλους αγώνες αποτέλεσε η πρώτη συμμετοχή της 16χρονης, Αλεξάνδρας Τσερνόβα (2008) σε διεθνή διοργάνωση. Κατέλαβε την 15η θέση, στις 30, στην σφυροβολία, στο Ευρωπαϊκό...
Layout B
Σε μια σημαντική χειρονομία προέβη ο πρώην δήμαρχος Π. Φαλήρου και νυν βουλευτής, Διονύσης Χατζηδάκης. Πληροφορηθείς ότι μία αθλήτρια και ένας αθλητής του...
Απολύτως θετικό δείγμα για το μέλλον και την αγωνιστική συμπεριφορά της σε μεγάλους αγώνες αποτέλεσε η πρώτη συμμετοχή της 16χρονης, Αλεξάνδρας Τσερνόβα (2008) σε διεθνή...
Ο ΑΟΠΦ, με μια σημαντική μεταγραφική του κίνηση απέκτησε την έμπειρη και ικανή αθλήτρια Κοντογιώργου Μαρία και ενισχύει την frontline της ομάδας για την επόμενη...
Layout B1
Σε μια σημαντική χειρονομία προέβη ο πρώην δήμαρχος Π. Φαλήρου και νυν βουλευτής, Διονύσης Χατζηδάκης. Πληροφορηθείς ότι μία αθλήτρια και ένας...
Απολύτως θετικό δείγμα για το μέλλον και την αγωνιστική συμπεριφορά της σε μεγάλους αγώνες αποτέλεσε η πρώτη συμμετοχή της 16χρονης, Αλεξάνδρας Τσερνόβα (2008)...
Ο ΑΟΠΦ, με μια σημαντική μεταγραφική του κίνηση απέκτησε την έμπειρη και ικανή αθλήτρια Κοντογιώργου Μαρία και ενισχύει την frontline της ομάδας για την...
Layout C
Σε μια σημαντική χειρονομία προέβη ο πρώην δήμαρχος Π. Φαλήρου και νυν βουλευτής, Διονύσης Χατζηδάκης. Πληροφορηθείς ότι μία αθλήτρια και...
Απολύτως θετικό δείγμα για το μέλλον και την αγωνιστική συμπεριφορά της σε μεγάλους αγώνες αποτέλεσε η πρώτη συμμετοχή της 16χρονης, Αλεξάνδρας...
Ο ΑΟΠΦ, με μια σημαντική μεταγραφική του κίνηση απέκτησε την έμπειρη και ικανή αθλήτρια Κοντογιώργου Μαρία και ενισχύει την frontline της ομάδας για...
Η Έλενα Σιδηροπούλου, ξεκίνησε το μπάσκετ στον Πρωτέα Βούλας. 10 χρόνια μετά ξεκίνησε το ταξίδι της σε άλλες ομάδες: Ελευθερία Μοσχάτου, Α.Ο Τρίτων...