ΜΕΝΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΝΕΑ & ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Απονομές στα Αγωνιστικά & Προαγωνιστικά Τμήματα ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ στην Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας

Απονομές στα Αγωνιστικά & Προαγωνιστικά Τμήματα ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ στην Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας την Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019, στις 6:30 μ.μ. στo Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ του Δήμου Π. Φαλήρου «Σοφία Μπεφόν».

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ 2017-2018

Κ Α Τ Η Γ Ο Ρ Ι Α   Ο Π Ε Ν

  • ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 4ΟΣ 100 ΕΛ, 7ΟΣ 50 ΕΛ, 6ΟΣ 4Χ100 ΕΛ, 7ΟΣ 4Χ100 Μ.Ο

  • ΚΥΡΗΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

 8Η 50EΛ

  • ΤΡΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

 6Η 4Χ200 ΕΛ

  • ΧΑΜΑΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

6Η 4Χ100 Μ.Ο, 7Η 4Χ100 ΕΛ

  • ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ    

6H 4X100 M.O, 7H 4X100 EΛ

 

  • ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  

6H 4X100 M.O

  • ΛΥΡΑ ΑΝΘΗ                            

 6H 4X200 EΛ

  • ΚΟΥΜΠΕΝΑ ΝΕΦΕΛΗ    

 6Η 4X200 EΛ

  • ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑ

6Η 4Χ200 ΕΛ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ : 14H   ΓΕΝΙΚΗ, 9Η ΑΝΔΡΩΝ 18Η ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

A G E  G R O U P

  • ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  • 1ος 800 ΕΛ, 1Ος 1500 ΕΛ, 3Ος 400 ΕΛ, 4Ος 4Χ200 ΕΛ, 4Ος 4Χ100 ΕΛ MIX,8Oς 4Χ100 ΕΛ
  • ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
  • 1η 50 ΠΡ, 3η 100 ΠΡ, 6η 50 ΕΛ, 6η 4Χ200 ΕΛ, 8η 4Χ100 ΕΛ, 8η 4Χ100 Μ.Ο
  • ΛΥΡΑ ΑΝΘΗ
  • 3η 4Χ200 ΕΛ, 3η 4Χ100 ΕΛ, 4η 4Χ100 ΕΛ MIX, 6η 50 ΕΛ, 6η 100 ΕΛ, 7η 200 ΕΛ,
  • 7η 4χ100 Μ.Ο
  • ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑ
  • 3η 4χ200 ΕΛ, 3η 4Χ100 ΕΛ, 5η 800 ΕΛ, 8η 200 ΕΛ
  • ΚΟΥΜΠΕΝΑ ΝΕΦΕΛΗ
  • 3η 4χ200 ΕΛ, 3η 4χ100 ΕΛ, 4Η 4χ100 ΕΛ MIX
  • ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
  • 3η 4χ200 ΕΛ, 3η 4Χ100 ΕΛ
  • ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  • 5η 100 ΠΡ, 5η 50 ΠΡ, 6η 200 ΠΡ
  • ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  • 4ος 200 ΕΛ, 4ος 4χ200 ΕΛ, 8ος 4χ100 ΕΛ
  • ΝΤΑΛΙΠΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
  • 5η 200 ΠΡ, 7η 100 ΠΡ, 7η 4Χ100 Μ.Ο
  • ΑΛΕΞΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  • 6η 400 Μ. ΑΤΟΜΙΚΗ, 7η 4Χ100 Μ.ΟΜΑΔΙΚΗ
  • ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
  • 7ος 200 ΕΛ
  • ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΑ
  • 8η 50 ΠΕΤ, 6η 4Χ200 ΕΛ, 8η 4Χ100 ΕΛ, 8η 4Χ100 Μ. ΟΜΑΔΙΚΗ
  • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
  • 4ος 4Χ200 ΕΛ, 8ος 4χ100 ΕΛ
  • ΛΕΡΟΥΤΣΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
  • 4ος 4χ200 ΕΛ, 8ος 4Χ100 ΕΛ
  • ΚΑΡΑΜΠΟΙΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
  • 6η 4Χ200 ΕΛ, 8η 4χ100 ΕΛ, 8η 4χ100 Μ. ΟΜΑΔΙΚΗ
  • ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ
  • 6η 4χ200 ΕΛ, 8η 4Χ100 ΕΛ, 8η 4χ100 Μ. ΟΜΑΔΙΚΗ
  • ΖΟΥΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  • 7ος 4χ200 ΕΛ
  • ΜΑΝΩΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • 7ος 4Χ200 ΕΛ
  • ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  • 7ος 4χ200 ΕΛ
  • ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  • 7ος 4Χ200 ΕΛ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ : 9η ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

* Η 2η ΚΑΛΥΕΤΡΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ :   ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  (ΤΕΧΝ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ-ΑΡΧΙΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ)

                                ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ)

                                ΑΙΣΩΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΑΜΠ-ΠΑΓΚ Α-Β)

                                ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)

****ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας Α.Ο.Π.Φ. 2019! Φωτορεπορτάζ και βίντεο!

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ 2017-2018

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 ΕΤΩΝ

  • ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ:1ος 50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ,1ος 100Μ ΠΡΟΣΘΙΟ,6ος 800Μ ΕΛ, 3ος 4Χ100Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ
  • ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ:6ος 400Μ ΜΙΚΤΗ,6ος 100Μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ,3ος 4Χ100Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ
  • ΝΑΚΚΑΣ ΑΛ/ΝΔΡΟΣ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ:4ος 50Μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ,3ος 4Χ100Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ
  • ΓΑΛΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ:4ος  50Μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ,3ος 4Χ100Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ
  • ΓΙΑΒΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 2η 50Μ ΕΛ,5η200Μ ΕΛ,5η 100Μ ΠΕΤ,2η 4Χ100Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜ.,3η 4Χ100Μ ΕΛ
  • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΘΕΡΙΝΟΙ: 4η 50Μ ΠΕΤ,6η 400Μ ΠΕΤ
  • ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 5η 100Μ ΥΠΤ,5η800Μ ΕΛ,6η 100Μ ΕΛ,2η 4Χ100Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜ.,3η 4Χ100Μ ΕΛ
  • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΘΕΡΙΝΟΙ: 3η 50Μ ΕΛ,6η 800Μ ΕΛ
  • ΟΝΤΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 3η 50Μ ΠΡΟ,2η 4Χ100Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ
  • ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 2η 4Χ100Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ,3η 4Χ100Μ ΕΛ
  • ΓΚΡΕΚ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 3η 4Χ100Μ ΕΛ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΑΜΑΛΙΑ ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 ΕΤΩΝ

  • ΠΕΤΡΙΒ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ:1ος 50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ,3ος 200Μ ΠΡΟΣΘΙΟ
  • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΘΕΡΙΝΟΟΙ ΑΓΩΝΕΣ:2ος 50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ,4ος 100Μ ΠΡΟΣΘΙΟ
  • ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ:3ος 100Μ ΠΡΟ,5ος 50Μ ΠΡΟ
  • ΤΖΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ:4ος 200Μ ΥΠΤΙΟ ,5ος 100Μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
  • ΣΠΥΡΟΥ ΑΝΝΑ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 3η 50Μ ΕΛ,4η 200Μ ΕΛ,4η 200Μ ΜΙΚΤΗ ΑΤ.,2η 4Χ100Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜ
  • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΘΕΡΙΝΟΙ: 5η 100Μ ΕΛ
  • ΝΤΕΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 4η 50Μ ΠΕΤ,5η200Μ ΠΡΟ,6η 50Μ ΠΡΟ,2η 4Χ100Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜ
  • ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗ ΕΛΕΝΑ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 1η 50Μ ΠΕΤ,4η 100Μ ΠΕΤ, 2η 4Χ100Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ
  • ΜΕΤΟΥΣΙ ΕΒΙΟΛΑ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 2η 4Χ100Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΜΠΑΤΗΣ

  • ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 ΕΤΩΝ
  • ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΝΕΣΣΑ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 1η 50Μ ΠΕΤ,6η 100Μ ΥΠΤ,2η 4Χ100Μ ΕΛ,2η 4Χ50Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜ
  • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΘΕΡΙΝΟΙ: 1η 50Μ ΠΕΤ,6η 50Μ ΥΠΤ,1η 4Χ50Μ ΕΛ,1η 4Χ50Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜ
  • ΓΙΟΒΑ ΟΥΡΑΝΙΑ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 3η 50Μ ΕΛ,3η 50Μ ΥΠΤ,2η 4Χ100Μ ΕΛ,2η 4Χ50Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜ
  • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΘΕΡΙΝΟΙ: 5η 50Μ ΕΛ,1η 4Χ50Μ ΕΛ,1η 4Χ50Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜ
  • ΖΟΝΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 2η 100Μ ΕΛ,5η 200Μ ΕΛ, 2η 4Χ100Μ ΕΛ,2η 4Χ50Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜ
  • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΘΕΡΙΝΟΙ: 5η 100Μ ΥΠΤ,6η 100Μ ΕΛ,1η 4Χ50Μ ΕΛ
  • ΠΡΙΜΗΚΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 4η 100Μ ΥΠΤ,4η 200Μ ΜΙΚΤΗ, 2η 4Χ100Μ ΕΛ
  • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΘΕΡΙΝΟΙ: 2η 100Μ ΥΠΤ,4η 100Μ ΠΡΟ,1η 4Χ50Μ ΕΛ,1η 4Χ50Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜ
  • ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 3η 100Μ ΠΡΟ,6η 50Μ ΠΡΟ, 2η 4Χ50Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜ
  • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΘΕΡΙΝΟΙ: 1η 4Χ50Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜ
  • ΚΟΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ
  • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΘΕΡΙΝΟΙ: 6η 200Μ ΕΛ
  • ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ
  •  
  • ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: 6η 100Μ ΠΡΟΣΘΙΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ : Νίκος Δέτσης, Πέτρος Κορώνης, Γιάννης Σιγάλας, Γιώργος Καραθάνος, Αγάθη Κουκουβή.

 

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ Α.Ο.Π.Φ.

Ο Α.Ο.Π.Φ. ΣΤΟ FACEBOOK

ΣΤΟ INSTAGRAM Ο Α.Ο.Π.Φ.

Ο Α.Ο.Π.Φ. ΣΤΟ TWITTER

ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ YOUTUBE